O NAS

Nasza firma powstała w 2012 roku. Zdobyte wcześniej kilkunastoletnie doświadczenie w branży owocowo-warzywnej przyczyniło się do otwarcia własnej, prężnie rozwijającej się firmy.

Nasz sukces zawdzięczamy współpracy z najlepszymi producentami z całej Europy i Afryki, którzy przez pokolenia doskonalili metody upraw roślin, nie stosując pestycydów i środków chemicznych.

Obecnie zajmujemy się importem i eksportem owoców i warzyw do krajów UE oraz na rynek wschodni. Prowadzimy również skup i dystrybucję produktów rolnych najwyższej jakości na terenie całej Polski. Bardzo dobra, wyselekcjonowana jakość naszych produktów doceniana jest szczególnie przez najbardziej znaczących na rynku klientów.

Jednym z atutów naszej firmy jest logistyka. Decydujące znaczenie w utrzymaniu świeżości produktów mają odpowiednie warunki efektywnego transportu upraw od zbioru do dostarczenia ostatecznemu klientowi. Naszym głównym celem jest dostarczenie na rynek najwyższej jakości towarów w najkrótszym czasie, aby osiągnąć maksymalne zadowolenie klientów oraz promowanie polskich produktów w całej Europie.